Märtsi alguses toimub Lääne-Virumaal Eesti Politsei Naisühenduse ja Naiskodukaitse talvine perepäev.


Laupäeval, 2.märtsil korraldavad Eesti Politsei Naisühendus ja Naiskodukaitse kella 12.00-18.00 Lääne-Virumaal Rägavere vallas Mõedaka külas Mõedaku Spordibaasis talvise perepäeva.

Perepäeval jagub tegevust nii tuppa kui ka õue, kindlasti toimuvad vahvad võistlused, ennetusalane infotund ja kohapeal saavad soovijad koos naiskodukaitsjatega õppida valmistama katlasuppi, mida kõik perepäevalised pärast süüa saavad. Kohapeal on avatud kohvik, soovijatel on võimalik sealt üht-teist osta.

Mõedaku Spordibaasis on tasuta avatud suusarajad (0,5; 2; 3; 5; 7,5  ja 10 km) ja valgustatud 2,8 km rada. Lisaks suusatamisele ja kelgutamisele saab sõita ka lumelauaga, mäesuuskadega ning lumetuubiga (isiklik finantseering).

Mäesuusanõlv

4 € kasutaja

Suusalaenutus

Murdmaasuusavarustuse komplekt

4 € tund

Mäesuusavarustuse komplekt + mäepilet

4 € tund

Lumelauavarustuse komplekt + mäepilet

5 € tund

Lumetuubid

4 € tund

 

Loomulikult ei puudu ühel õigel perepäeval ka kuum tee  ja õige hea leiliga kuum saun.

Perepäevale saab registreerida kuni 31. jaanuarini e-posti aadressil: marju.tamsalu@politsei.ee

Registreerimisel tuleks kindlasti öelda nii täiskasvanute kui ka laste arv ja laste vanus, et oskaksime vastavalt sellele arvestada söögiga ning ka tegevustega.

Osalustasu sõltub perepäevaliste arvust, aga ei ole suurem kui 5 eurot inimene, lapsed kuni 14 aastat on tasuta. Osalustasu eest pakume toitlustust (saabudes kuum tee ja pirukad ning hiljem katlasupp), kogu päeva jooksul kuuma teed, vahvaid võistlusi, soovijatele katlasupi valmistamise koolituse, ennetuslast infotundi ja muidugi kuuma sauna.

Täpse osalustasu summa ja ka päevakava saab teada peale registreerimise lõppu.


Sirje Sarapu
Eesti Politsei Naisühenduse esinaine

 Airi Tooming
Naiskodukaitse esinaine