Laupäeval toimus nõustamise päev, kus Eesti Politsei Naisühenduse liikmed said oma juriidilisi küsimusi esitada juristidele.

8. septembril kogunesid EPN liikmeid Tallinna Psühholoogilise kriisiabi ruumidesse, kus neid tuli vabatahtlikult nõustama erinevate valdkondadega tegelevad juristid ja  MTÜ Eluliin psühholoogid. EPN-i esinaine Sirje Sarapu ütles üritust kokku võttes, et see möödus kenasti. „Meie liikmeid, kes vajasid nõustamist, ei olnud väga palju, aga kes soovi olid avaldanud, need ka abi said. Kes olid registreerinud ennast nõustamisele, aga mingil põhjusel kohale ei saanud tulla, nendega tegelevad nõustajad eraviisiliselt kirjalikus vormis edasi,“  lausus Sarapu.

EPNi liikmetel on hea meel selle üle, et tasuta nõustamise päevale sai kaasata meie koostööpartnerit  Naiskodukaitse näol ning abi sai pakkuda nende liikmetele.

Vastutasuks pakub EPN koostöös Sisekaitseakadeemiaga naisjuristidele 6. oktoobril võimaluse tasuta osaleda Murastes toimuval enesekaitse ja esmaabi päeval . “Midagi saades, tuleks ka midagi vastu anda – selles ju peitubki hea koostöö mõte,“ lisas Sirje Sarapu.

Loodame jätkuvalt heale koostööle Sisekaitseakadeemia, Naiskodukaitse ja Naisjuristide Ühendusega!

 

Mari Riina Rist