Eesti Politsei Naisühendus korraldas Tallinna lauluväljakul heategevusliku koguperepäeva “Naiselt naisele”, mille käigus kogutud  756 eurot annetati lastehoiuteenuse toetamiseks.

Juba kolmandat korda toimus naistepäeva järel  heategevusliku koguperepäev “Naiselt naisele”, mille korraldas Eesti Politsei Naisühendus  koostöös Sisekaitseakadeemia ja  Naiskodukaitsega. Ürituse eel otsustati kogu kogutud tulu annetada SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile, et toetada erivajadustega laste vanematele lapsehoiuteenuse võimaldamist. Piletitulust, heategevuslikust loteriist ja rahalistest annetustest kogunes puuetega lastele kokku 756 eurot.

Eesti Politsei Naisühenduse esinaine Sirje Sarapu ütles, et kui varasemal kahel aastal toetati naistevarjupaikasid, siis see aasta langes valik laste toetuseks. „Üritus läks igati korda ja tahan rõhutada just koostööd Lastefondiga, mis oli väga hea, sest nad ise panustasid suuresti ürituse läbiviimisse,“ lisas Sarapu. Ta lootis, et tulevikus saab veelgi toimuma taolisi ettevõtmisi.

“Me oleme koguperepäeva eestvedajatele väga tänulikud, et nad aitasid üritusega avada meie fondi 2013. aasta põhikampaania, millega kutsume üles toetama sügava ja raske puudega lapsi ja nende peresid lapsehoiuteenuse võimaldamisega,” teatas Lastefondi tegevjuht Agnes Karlson.

Koguperepäev “Naiselt naisele” on igal aastal toimuv heategevusüritus, millega võimustruktuuride naisühendused tutvustavad naistele võimalusi, kuidas tõsta oma lähedaste turvalisust. Tegevusi on kõigil aastatel jagunud kogu perekonnale – alates meestehoiust ja lõpetades klounide etendusega.

 

 

Mari Riina Rist
kommunikatsioonibüroo