11.-14. septembril 2014 külastasid Tallinna üheksa Saksa kolleegi ja ENP Deutschland e.V liiget, kellel oli suur huvi nii meie politseitöö kui ka EPN ning Põhja- ja Baltimaade Naispolitseinike Võrgustiku tegemiste vastu.

Ühistel kohtumistel andsid nendele ülevaate meie tegemistest EPN liikmed Clara Guralnik, Raili Angman, Elina Orumaa, Maria Bulak ja Ruth Kotov, suur tänu teile! Elina broneeris grupile ka vanalinna ekskursiooni, külastuse KGB muuseumisse ja õhtuse söögikoha Kolu Kõrtsi, suur tänu, Elina! Reedese politsei külastuse ja eelnevalt kõik kohtumiste kokkuleppimised võttis enda kanda Maria Bulak, kes koos Ruth Kotoviga olid sel päeval külalistele nii giidid kui autojuhid. Selle eest teile, Maria ja Ruth, suured-suured tänud! Kolleegid jäid nii politsei külastuse kui ka kogu korraldusega väga rahule.

Uued tutvused sõlmitud, oli kõneks ka seegi, et EPNi ja nende võrgustiku vahel on palju ühist, mistõttu tasuks hoida kontakti ja isegi ühiseid ettevõtmisi kaaluda. Kuigi kohtumisel oli valdav suhtlemine inglise keeles, on muuhulgas edaspidi suurepärane võimalus saksa keelt meelde tuletada või motivatsioon selle õppimisega alustada.